Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun/ka w żłobku

GRAMOLAK sp. z o.o.O firmie

  • Zgierz, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

Szukamy osób, których pasją jest ich praca i którzy pragną tworzyć razem z nami wyjątkowe miejsce dla dzieci w nowo powstającym żłobku :)

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku do lat 3;
  • Wykonywanie czynności pielęgnacyjnych;
  • Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu żłobka;
  • Dbanie o dobry kontakt z rodzicami;
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania placówki.

Wymagania

  • Zgodne z ustawą o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (poniżej wymagania ustawowe);
  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku do lat 3;
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z rodzicami;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, hiszpańskiego lub francuskiego;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne.

1. kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego

lub

2. studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza

lub

3.  odbycie nie wcześniej niż 2 lata przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun szkolenia z udzielania dziecku pierwszej pomocy oraz posiadanie co najmniej wykształcenia:

1) wyższego na dowolnym kierunku, którego program obejmuje zagadnienia związane z opieką nad małym dzieckiem lub jego rozwojem, i odbyła 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności

lub

2) średniego lub średniego branżowego oraz:

a) co najmniej rocznego doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku do lat 3 (jeżeli osoba nie pracowała z dziećmi w wieku do lat 3 przez okres co najmniej 6 miesięcy bezpośrednio przed podjęciem zatrudnienia jako opiekun, zobowiązana jest w ciągu 6 miesięcy od rozpoczęcia pracy na stanowisku opiekuna odbyć 80-godzinne szkolenie w celu uaktualnienia i uzupełnienia wiedzy oraz umiejętności)

lub

b) odbycie przed zatrudnieniem jako opiekun w żłobku lub w klubie dziecięcym 280-godzinnego szkolenia, z czego co najmniej 80 godzin w formie zajęć praktycznych, polegających na sprawowaniu opieki nad dzieckiem pod kierunkiem opiekuna, o którym mowa w punkcie 1.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie od czerwca 2021 roku na pełny etat;
  • Pracę zgodną z kwalifikacjami i predyspozycjami;
  • Możliwość dalszego kształcenia;
  • Pracę w rodzinnej atmosferze, w nowopowstałym żłobku.

Ogłoszenie archiwalne