Oferta pracy

Opiekun Kadrowo-Płacowy

TUiR WARTA S.A.

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe rozliczanie składek ZUS,

  • odpowiedzialność za terminowe i prawidłowe sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS, oraz korekt w systemie PŁATNIK,

  • sporządzanie list płac dotyczących zwrotów oraz dopłat składek ZUS,

  • sporządzanie i wysyłanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w systemie Płatnik,

  • bieżąca korespondencja z ZUS.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowego w pracy na podobnym stanowisku ,

  • bardzo dobra znajomość systemu Płatnik,

  • dobrej znajomości przepisów kodeksu pracy, kodeksu cywilnego w zakresie umów cywilno-prawnych, ubezpieczeń społecznych, przepisów podatkowych i płacowych,

  • umiejętności dobrej obsługi komputera (w tym pakietu MS Office),

  • samodzielności w rozwiązywaniu problemów, komunikatywności, zaangażowania,

  • otwartości na nowe zagadnienia,

  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy oraz terminowości w realizowaniu powierzonych zadań,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • interesującą pracę w zgranym zespole,

  • możliwość dalszego rozwoju,

  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy