Opiekun klienta - asystent / asystentka działu sprzedaży z jęz. angielskim

ESTELLA sp. z o.o.O firmie

  • Polkowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent
Firma ESTELLA Sp. z o.o.  jest niekwestionowanym liderem w produkcji i dystrybucji tekstyliów domowych w jakości PREMIUM. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcja wysokogatunkowej pościeli najwyższej jakości oraz prześcieradeł wyprodukowanych z najwyższej jakości naturalnych surowców czyli bawełny. W ofercie posiadamy również akcesoria tekstylne do spania jak i do mieszkania.

Jesteśmy nowocześni i świadomie tradycyjni, stylowi, wielostronni i naturalni. Nasza załoga liczy około 70 pracowników zatrudnionych w mieście Polkowice, gdzie produkujemy, magazynujemy i dystrybuujemy produkty ESTELLA.
Opiekun klienta - asystent / asystentka działu sprzedaży z jęz. angielskimNumer ref.: Nr ref.: 01/08/2020

OBOWIĄZKI:

  • obsługa telefoniczna i korespondencyjna aktualnych Klientów Firmy (Polska i EU) oraz kontakt z przedstawicielami firmy
  • składanie zamówień, wystawianie faktur itp.
  • opracowywanie danych w systemach CRM/COMARCH
  • współpraca z innymi działami Firmy

WYMAGANIA:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta
  • znajomość języka angielskiego w stopniu biegłym
  • dobra znajomość komputera (mile widziana umiejętność obsługi aplikacji COMARCH)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, skuteczna organizacja pracy własnej, inicjatywa i zaangażowanie

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • uczestnictwo w szkoleniach i pakiet socjalny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy