Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta Beauty - Przedstawiciel Handlowy

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PRODUCENT I DYSTRYBUTOR KOSMETYKÓW POSZUKUJE W WYBRANYCH REGIONACH
    W KRAJU:
    Opiekuna Klienta Beauty -
     Przedstawiciela Handlowego
    Wybrane regiony w Polsce woj. podkarpackie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie, lubelskie

    Opis stanowiska:

    • Współpraca z salonami kosmetycznymi oraz obiektami SPA na wyznaczonym terenie
    • Nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie aktualnych relacji handlowych
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji
    • Monitorowanie rynku oraz działań firm konkurencyjnych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży FMCG (mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży produktów kosmetycznych lub farmaceutycznych)
    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane osoby z wykształceniem kosmetycznym, kosmetologicznym, fizjoterapia, dermatologia)
    • Samoorganizacja i wysoka kultura osobista
    • Komunikatywność
    • Znajomość MS Office
    • Prawo jazdy kat. B
    • Gotowość do założenia działalności gospodarczej – warunek konieczny

    Oferujemy:

    • Wsparcie firmy w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych
    • Pomoc doświadczonych współpracowników w okresie szkolenia
    • Progresywny system wynagrodzenia, system prowizyjny i premiowy
    • Kwartalny system premiowy
    • Zarobki od 3 000 do 9 000 zł

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Podając w tytule maila region - województwo.

    bottom