Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Klienta Biznesowego ds. Kadr i Płac

ADP Polska Sp. z o.o.

  • Prosta 70, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Prosta 70

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie usług kadrowo-płacowych dla danego Klienta lub grupy Klientów ADP (lokalnych bądź globalnych) ze szczególnym uwzględnieniem terminowości oraz zgodności z ustalonymi procedurami,

  • wsparcie przy naliczaniu płac i weryfikacja wyników z Klientem,

  • prowadzenie analiz w obszarze kadrowo-płacowym, ZUS oraz czasu pracy,

  • przygotowanie dokumentacji (specyfikacji dla nowych rozwiązań, instrukcji dla użytkownika oraz innych dokumentów dotyczących realizowanych procesów) we współpracy z innymi działami firmy,

  • wprowadzanie uzgodnionych zmian w parametrach płacowych lub w bazie danych Klienta (m.in. zakładanie nowych składników płacowych, tworzenie nowych raportów),

  • weryfikacja funkcjonalności aplikacji kadrowo-płacowej i testowanie nowych rozwiązań,

  • budowanie partnerskich relacji, rozwiązywanie problemów i stała troska o wysoki poziom jakości realizowanych usług,

  • efektywna współpraca z pozostałymi działami firmy na szczeblu lokalnym oraz globalnym.

Nasze wymagania

  • bogata wiedza merytoryczna z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych oraz chęci jej stałego rozwijania,

  • gotowość do budowania relacji biznesowych z Klientem — lokalnym lub globalnym,

  • dobra znajomość języka angielskiego oraz gotowość do jego codziennego używania (element kluczowy przy współpracy z Klientem globalnym),

  • bardzo dobra organizacja zadań,

  • umiejętność zarządzania czasem oraz pracy na terminach,

  • swoboda w pracy z pakietem Office (w szczególności program Excel) oraz oprogramowaniem kadrowo-płacowym,

  • umiejętność pracy pod presją czasu gotowość do stałego rozwijania swojej wiedzy i umiejętności,

  • zaangażowanie, komunikatywność i umiejętność współpracy na różnych poziomach.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zarówno w ramach specjalizacji, potencjalnego awansu bądź poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach i inicjatywach,

  • wsparcie doświadczonego zespołu i pakiet szkoleń,

  • dodatkowe benefity i świadczenia pracownicze (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wczasy pod gruszą, dofinansowanie karty Multisport).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie dla pracowników

ADP Polska jest największą na polskim rynku firmą specjalizującą się w usługach outsourcingu kadrowo-płacowego, będąc jednocześnie częścią światowego lidera w tym obszarze – ADP®. Każdego dnia tysiące organizacji z całego świata polegają właśnie na ADP. Od międzynarodowych korporacji po małe firmy – wiodące rozwiązania ADP dla personelu pozwalają przedsiębiorstwom robić to, w czym są najlepsze – interesy. W Polsce z sukcesem działamy już prawie 20 lat i zatrudniamy 330 najwyższej klasy specjalistów gotowych dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz Ty również możesz stać się częścią tego świata i dołączyć do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy