Oferta pracy

Opiekun klienta biznesowego - Key account manager

BALTIC CONTAINERS SERVICES sp. z o.o.O firmie

4 000‐4 300 zł brutto / mies.
  • Kielce, świętokrzyskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Obowiązki:

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z Klientami
  • obsługa przyszłych i obecnych Klientów
  • tworzenie ofert
  • tygodniowe raportowanie wykonanych działań
  • profesjonalne i jakościowe podejście do procesu sprzedaży
  • miękka windykacja

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • podstawy j. angielskiego
  • mile widziana znajomość rynku w branży kamieniarskiej
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziana znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • samodzielność w działaniu
  • bardzo dobra znajomość Word oraz Excel
  • inicjatywa i determinacja w działaniu
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisk

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • przeszkolenie przez doświadczonego handlowca
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon, laptop
  • atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe + premia sprzedażowa)

Wymagane CV ze zdjęciem.

Plik z CV proszę zapisać jako swoje imię i nazwisko.

Prosimy o dopisanie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy