Oferta pracy

Opiekun Klienta Biznesowego

GASPOL S.A.

  • Gazowa 8, Lubartów
    Lubartów, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

GASPOL S.A.

Gazowa 8

Lubartów

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją strategii firmy w zakresie sprzedaży gazu do klientów komercyjnych i instytucjonalnych

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów

  • Nadzór nad procesami realizowanymi w Dziale Sprzedaży, związanymi z obsługą klienta, negocjacjami warunków handlowych, reklamacjami i zakończeniem współpracy

  • Raportowanie

  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku sprzedażowym, preferowane w segmencie B2B

  • Wysokie kompetencje negocjacyjne

  • Dyspozycyjność

  • Łatwość nawiązywania relacji z klientami

  • Zdolności analityczne i efektywnej sprzedaży

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, duża orientacja na cel

  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie, która jest liderem swojej branży

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach struktur firmy

  • Wsparcie w rozwoju predyspozycji i talentów

  • Benefity pozapłacowe

  • Systemy premiowe

  • Pracę w firmie odpowiedzialnej społecznie, aktywnej w obszarze ochrony środowiska naturalnego i poprawy jakości powietrza oraz zaangażowanej w wolontariat pracowniczy

  • Przyjazną kulturę organizacyjną, bazującą na otwartej komunikacji, szacunku i zaufaniu

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

GASPOL S.A.

Naszą historię dostarczania energii od 30 lat tworzą ludzie.

W 9 lokalizacjach w Polsce zatrudniamy blisko 500 osób. Dzięki ich pracy zaspokajamy potrzeby naszych klientów, dostarczając im produkty i usługi najwyższej jakości. To produkty i usługi, które ułatwiają życie naszych klientów, zapewniają im ciągłość prowadzenia działalności, przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego oraz poprawy jakości powietrza.

Przewiń do profilu firmy