Oferta pracy

Opiekun Klienta Biznesowego

Arche Consulting Sp z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ruda Śląska, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Numer ref.: Nr ref.: ST/BA/AK/DD/EF

Obowiązki:

W związku z tworzeniem nowych struktur w dziale sprzedaży w biurze w Rudzie Śląskiej, poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za przygotowywanie ofert, telefoniczne rozmowy handlowe z małymi i średnimi przedsiębiorstwami oraz tworzenie umów. Ważną cechą tej oferty jest swoboda działania, praca według nowoczesnych zasad sprzedaży oraz etyczne podejście do prowadzonych działań.

Wymagania:

Szukamy ciekawych osobowości, ludzi z charakterem! Idealnie jeśli posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B (ale nie jest to wymóg konieczny), swobodnie czujesz się w trakcie rozmów z przedstawicielami firm, jesteś nastawiony/-a na realizację celu oraz cenisz to, że sam decydujesz jak wygląda Twoja praca. Ta oferta jest skierowana tylko dla osób, które chcą samodzielnej pracy, na której wynik mają wpływ!

Nasz Klient oferuje:

  • stałe godziny pracy - 8:00 - 16:00,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne benefity i szkolenia,
  • pracę w nowoczesnej i wygodnej siedzibie firmy,
  • bezpłatny parking;
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy