Oferta pracy

Opiekun Klienta Biznesowego

E.ON Polska S.A.

Wybrzeże Kościuszkowskie 41

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prezentowanie rozwiązań produktowych E.ON Polska u klientów biznesowych (stacjonarnie lub online)

  • pozyskiwanie nowych klientów w sektorze nieruchomości mieszkaniowych

  • rozwój i zarządzanie portfelem klientów

  • przygotowywanie ofert sprzedażowych i umów (energetycznych i okołoenergetycznych)

  • opracowywanie najlepszych rozwiązań dla klienta i firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży bezpośredniej i/lub telefonicznej

  • praca w handlu sprawia Ci ogromną przyjemność

  • masz prawo jazdy kat. B (wyjazdy na terenie Warszawy i okolic)

  • potrafisz efektywnie organizować pracę własną

  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office

  • jesteś otwarty na ludzi i z łatwością budujesz relacje

  • jesteś systematyczny, wytrwały i lubisz dynamiczne środowisko pracy

Mile widziane

  • znasz j. angielski na poziomie średniozaawansowanym

  • masz doświadczenie w sprzedaży produktów okołoenergetycznych

To oferujemy

  • premie sprzedażowe

  • dwa dodatkowe dni wolne w roku

  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

  • kafeterię benefitów

  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

  • karta multisport

  • opiekę medyczną

  • sekcje sportowe

  • konkursy pracownicze

E.ON Polska jest częścią Grupy E.ON, wiodącego międzynarodowego koncernu energetycznego. W Polsce działamy głównie na terenie Warszawy, obsługując ponad milion klientów. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych produktów i usług. Wspieramy również rozwój energii ze źródeł odnawialnych.

Przewiń do profilu firmy