Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Klienta Biznesowego

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów (małe i średnie przedsiębiorstwa)

  • Wsparcie Klientów w procesie onboardingu oraz przy integracji naszych usług

  • Utrzymanie wskaźników takich jak integracja, użycie produktów oraz rezygnacji na odpowiednim poziomie w swoim portfolio

  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami

  • Pomoc w rozwiązywaniu podstawowych problemów w zakresie realizacji naszych usług

  • Rejestrowanie informacji oraz praca z bazą danych

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenia w proaktywnej obsłudze Klienta B2B

  • Umiesz budować pozytywne relacji z Klientem

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

Mile widziane

  • Znajomość branży e-commerce

To oferujemy

  • Umowę o pracę i 28 dni urlopu

  • Pracę zdalną

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne (część prowizyjna jest uzależniona od Twoich wyników)

  • Kartę FitProfit, program dbania o zdrowie Health Pass

  • Możliwość pracy używając najnowocześniejszymi narzędzi typu SalesForce oraz rozwój poprzez szkolenia branżowe

  • Przyjemną atmosferę pracy w zgranym, miłym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • International Environment

  • 28 days of holidays

TRUSTED SHOPS POLAND SP. Z O.O.

Trusted Shops oferuje rozwiązania budujące zaufanie w sieci. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w e-commerce i wizja rozwijania tej branży na wielu płaszczyznach: prawnej, technologicznej i marketingowej.

Więcej o nas: https://www.trustedshops.pl/

Więcej o pracy u nas: https://business.trustedshops.pl/blog/trustedshops-praca

Przewiń do profilu firmy