Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Opiekun Klienta

Auto Frelik Anna Frelik Spółka Komandytowa

  • Nowotoruńska 27, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Nowotoruńska 27

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych, zapytań internetowych oraz mailowych zgodnie z ustalonymi standardami obsługi,

  • Obsługa Klientów zgodnie z przyjętymi scenariuszami rozmowy,

  • Dbałość o najwyższy poziom obsługi Klienta,

  • Tworzenie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami,

  • Przekazywanie połączeń telefonicznych do odpowiednich działów w firmie,

  • Zakładanie leadów handlowych i serwisowych,

  • Przeprowadzanie ankiet badania satysfakcji Klientów z obsługi handlowej i serwisowej,

  • Weryfikacja baz danych Klientów,

  • Ciągłe poszerzanie wiedzy na temat obecnej oferty handlowej jak i zagadnień z zakresu serwisu,

  • Współpraca z Doradcami Handlowymi i Serwisowymi,

  • Umawianie Klientów na wizyty w serwisie,

  • Sprzedaż usług w trakcie rozmowy telefonicznej (pakiety serwisowe, pakiety gwarancyjne).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obsłudze telefonicznej call center,

  • Umiejętność utrzymania wysokiego poziomu obsługi Klienta,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu,

  • Silna motywacja do realizacji założonych celów,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Pozytywne nastawianie,

  • Otwartość na zmiany,

  • Znajomość branży motoryzacyjnej,

  • Umiejętność obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę,

  • Umowę o pracę,

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia produktowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

Auto Frelik to firma o ugruntowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym, ciesząca się uznaniem zarówno klientów jak i partnerów biznesowych. Salony i serwisy dealerskie Auto Frelik zlokalizowane są w Bydgoszczy i Toruniu.

Przewiń do profilu firmy