Opiekun Klienta - Doradca ds.Rekrutacji

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Portal FOODjobs w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczny kontakt z klientem biznesowym, ofertowanie, sprzedaż
    • Kontakt z kandydatami
    • Aktywność w mediach społecznościowych
    • Tworzenie bazy klientów oraz kandydatów
    • Reprezentowanie firmy na targach, szkoleniach, konferencjach

    Wymagania:

    • Znajomość MS Office
    • Wysoka kultura osobista
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Odpowiedzialność rzetelność i dobra organizacja pracy
    • Mile widziana znajomość programu SUBIEKT GT

    Oferujemy:

    • Narzędzia niezbędne do pracy
    • Umowę o pracę
    • Wolne weekendy
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia uznaniowa + premia za sprzedaż
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.