Ta oferta pracy jest nieaktualna od 625 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

opiekun klienta ds. wsparcia technicznego z językiem niemieckim

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 30.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

    Dla naszego klienta, lidera z branży technologicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nr ref.: 43524
    Praca stała
    Lokalizacja: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • odbieranie połączeń przychodzących od klientów z Niemiec
    • udzielanie wsparcia technicznego z zakresu 1 i 2 linii (pomoc w zakresie instalacji oprogramowania i aktualizacji oraz upgrate systemu)
    • dostarczanie klientom informacji z zakresu oferowanych produktów
    • zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług

    Czego nie robisz?

    • nie sprzedajesz
    • nie pracujesz na zmiany
    • nie zrywasz się do pracy w weekendy :)

    Oczekiwania:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
    • minimum dobra znajomość angielskiego
    • MS Office

    Jeżeli oprócz tego możesz pochwalić się:

    • doświadczeniem w obsłudze klienta
    • zdolnościami technicznymi

    … tym lepiej :)

    Jesteś studentem? Super! Masz możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin :)

    Oferta:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
    • pakiet benefitów
    • szkolenia wprowadzające i doskonalące
    • pracę w miłym i zgranym zespole, który na pewno pomoże Ci się oswoić :)

    Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
    Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)