Ta oferta pracy jest nieaktualna od 84 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta - Dział Contact Center

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JESTEŚMY CZĘŚCIĄ SOTHEBY’S INTERNATIONAL REALTY, NAJWIĘKSZEJ NA ŚWIECIE FIRMY POŚREDNICZĄCEJ NA RYNKU LUKSUSOWYCH NIERUCHOMOŚCI. W NASZEJ SIECI PRACUJE PONAD 20 TYSIĘCY AGENTÓW W PONAD 850 BIURACH W 65 KRAJACH I TERYTORIACH NA ŚWIECIE. FIRMA POWSTAŁA W 1976 R. WYWODZĄC SIĘ ZE SŁYNNEGO DOMU AUKCYJNEGO SOTHEBY’S, KTÓRY JEST NAJSTARSZĄ FIRMĄ NOTOWANĄ NA AMERYKAŃSKIEJ GIEŁDZIE, Z PONAD 270-LETNIĄ TRADYCJĄ.

    Opiekun Klienta (Dział Contact Center)

    Warszawa

    Opis stanowiska:

    • umawianie klientów na spotkania z doradcami w oddziałach firmy w całym kraju,
    • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami zainteresowanymi kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości
    • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów
    • zarządzanie pracy kilkudziesięciu doradców
    • nadzór nad przebiegiem procesu obsługi klienta.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • biegłej obsługi komputera i internetu
    • doświadczenia w pracy na Contact Center
    • zorientowania na cele
    • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • umiejętności obsługi urządzeń biurowych

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne
    • Pracę, która przynosi satysfakcję z osiąganych wyników
    • Bogaty pakiet szkoleń sprzedażowych
    • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze

    Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem przycisku:

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.