Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zmień swoją karierę i spełnij swoje marzenia razem
    z Poland Sotheby’s International Realty

    • 20 000 doradców w globalnej sieci
    • 930 biur i oddziałów Sotheby's International Realty
    • 68 krajów i regionów na całym świecie
    • 270 lat tradycji domu aukcyjnego Sotheby's

     Jeśli chcesz:

    • wykonywać pracę, która przynosi satysfakcję z osiąganych wyników
    • korzystać z bogatego pakietu szkoleń produktowych oraz sprzedażowych
    • pracować w przyjaznej i partnerskiej atmosferze

    Opiekun Klienta (Dział Contact Center)
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot

    Opis stanowiska:

    • umawianie klientów na spotkania z doradcami w oddziałach firmy w całym kraju
    • prowadzenie rozmów telefonicznych z klientami zainteresowanymi kupnem, sprzedażą lub wynajmem nieruchomości
    • zapewnianie profesjonalnej obsługi Klientów
    • zarządzanie pracy kilkudziesięciu doradców
    • nadzór nad przebiegiem procesu obsługi klienta

    Od kandydatów oczekujemy:

    • biegłej obsługi komputera i internetu
    • doświadczenia w pracy na Contact Center
    • zorientowania na cele
    • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
    • umiejętności obsługi urządzeń biurowych

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).” Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.