Oferta pracy

Opiekun Klienta

Work Service S.A.O firmie

  • Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Interesuje Cię praca w obszarze zasobów ludzkich?
Lubisz kontakt z ludźmi i jesteś zaangażowany w swoją pracę?
Jesteś wielozadaniowy i nie boisz się samodzielności?

Jeśli wszystkie odpowiedzi brzmią: TAK – zapraszam do udziału w rekrutacji! :)

Numer ref.: OK/WS-03/21/2021/3/53

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • realizacja działań związanych z przygotowaniem pracowników do pracy (przygotowanie dokumentów do zatrudnienia)
  • rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne spółki
  • przeprowadzanie rekrutacji planowanych i doraźnych
  • bieżąca współpraca z Klientami Biznesowymi i Pracownikami Tymczasowymi

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta
  • znajomości pakietu MS Office
  • dyspozycyjności i elastyczności
  • dobrej organizacji pracy, systematyczności
  • chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych – warunek konieczny

CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności + premia za osiągane wyniki
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
  • swobodną kulturę organizacyjną
  • niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków służbowych
  • dostęp do szerokiej gamy dodatków pozapłacowych
  • miejsce pracy: Poznań/Miejska Górka
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne