Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta Kluczowego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TUNING-TEC zajmuje się sprzedażą hurtową części, elementów stylizacyjnych oraz oświetleniowych do większości samochodów. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami związanymi z tuningiem i designem - zarówno z Europy, jak i całego świata.

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Obsługa klientów krajowych i zagranicznych w zakresie realizacji zamówień.
    • Utrzymywanie kontaktów z klientami.
    • Prowadzenie analiz sprzedaży w zakresie zajmowanego stanowiska.

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie.
    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - rozmowa kwalifikacyjna w języku angielskim.
    • Bardzo dobra znajomość drugiego języka obcego.
    • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole.
    • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office .

    Oferujemy:

    • Pracę stacjonarną (Kraków) w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pracę w międzynarodowym środowisku i codzienny kontakt zawodowy w języku obcym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.