Oferta pracy

Opiekun klienta - Koordynator obiektów - Ochrona

LSA GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 godzin temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B, Umowa agencyjna
  • Pełny etat
  • Specjalista

LSA Group jest to młoda i bardzo dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w usługach ochrony.

Zakres obowiązków:

  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • kontrola jakości świadczonych usług,
  • promowanie produktów i usług oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy,
  • tworzenie ofert handlowych oraz baz klientów,
  • negocjowanie warunków sprzedaży i przygotowywanie umów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenie w dziale sprzedaży usług ochrony,
  • doświadczenie w dziale operacyjnym,
  • łatwości w nawiązywaniu nowych relacji,
  • umiejętności negocjacji oraz prowadzenia prezentacji,
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania cennych doświadczeń,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń ( wysoka i stała marża z pozyskanych obiektów)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy