Oferta pracy

Opiekun Klienta

mFinanse S.A.

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca w nowoczesnym mKiosku- nasze placówki usytułowane są w popularnych centrach handlowych

  • nastawienie na potrzeby Klientów- oferowanie spersonalizowanej oferty, a także wyselekcjonowanych produktów mBanku

  • udział w akcjach promocyjnych oraz budowanie relacji z Klientem na rynku lokalnym

  • Opiekun Klienta w mKiosku realizuje plany sprzedażowe, które dostosowywane są do obecnych realiów rynkowych

  • realizacja zadań według najwyższych standardów jakości obsługi

Nasze wymagania

  • zaangażowanie- szukamy osób, które chcą poznać i nauczyć się poruszać w świecie finansów

  • komunikatywność i otwartość- te cech pozwalają wykonywać codzienne obowiązki należycie, aby Klienci wracali do nas i zostali na dłużej

  • relacyjność- osoby, które potrafią tworzyć trwałe i przyjazne relacje zarówno w Zespole i z Klientami

  • kwalifikacje- osoby z minimum średnim wykształceniem oraz praktyczną znajomością MS Office

To oferujemy

  • mentoring menedżera i doświadczonych trenerów, a także cykliczne szkolenia rozwijające kompetencje- wiemy jak ważne jest wsparcie i rozwój na początku kariery

  • 3 m-czny okres przygotowania i wdrożenia do zadań oraz świata finansów

  • wsparcie w pozyskaniu Klientów

  • w okresie wdrożenia zapewniamy 25 pln/h (średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczby godzin przepracowanych w mKiosku)

  • po wdrożeniu wynagrodzenie podzielone na część podstawową i prowizyjną, której wysokość zależy od indywidualnego zaangażowania (średnie wynagrodzenie w 2022 r. wynosi 40 pln/h – średnia stawka przeliczeniowa wynikająca ze wszystkich komponentów i liczby godzin przepracowanych w mKiosku)

  • elastyczny czas realizacji zadań- będziesz miał/a możliwość dysponować swoim czasem pracy

  • realna możliwość rozwoju i awansu wewnątrz firmy - (55% naszych menadżerów zaczynało swoją karierę na stanowisku Opiekuna Klienta)

  • zniżki na produkty i usługi oferowane przez Grupę mBank (kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia, usługi telekomunikacyjne, zakup samochodu, prestiżowe konto indywidualne)

  • kartę Multisport

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • atrakcyjne wynagrodzenie

mFinanse to spółka z grupy mBanku, działająca na rynku pośrednictwa finansowego od ponad 10 lat. Sieć ekspertów mFinanse to ponad 1000 osób wspierających klientów w podejmowaniu różnych decyzji finansowych. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz dbałość o każdy detal w obsłudze klienta to dla nas priorytet.

Dzięki współpracy z wieloma bankami eksperci pomogą Wam sfinansować:

* zakup mieszkania, domu, działki, budowę domu, remont

* zakup samochodu oraz inne nieplanowane wydatki

* rozwinięcie biznesu

Prowadzimy ponad 250 placówek na terenie całej Polski. Z naszymi ekspertami możesz spotkać się w wygodnej dla Ciebie lokalizacji. Nasza sieć stale się powiększa, co świadczy o staraniu się dotarcia do każdego miasta.

mFinanse to grupa ludzi, których pasją i zamiłowaniem jest sprzedaż produktów finansowych.

Przewiń do profilu firmy