Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. planowania i przygotowania produkcji

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AMTRAF S.C.

    Firma z branży obróbki metali kolorowych z 20-letnim doświadczeniem poszukuje osoby na stanowisko
    Opiekun klienta.

    WWW.amtraf.com

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z zamówieniami.
    • Bieżąca operacyjna współpraca z klientem.
    • Koordynacja obiegu dokumentów związanych z realizowanymi zamówieniami.
    • Opracowywanie technologii w systemie ERP.
    • Archiwizacja dokumentacji.
    Wymagania:
    • Wykształcenie minimum średnie (preferowanie techniczne).
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
    • Znajomość MS Office na poziomie dobrym.
    • Znajomość programów ERP (COMARCH- mile widziana).
    • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
    • Prawo jazdy kat. B
    • Operatywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Dokładność i skrupulatność.
    • Obowiązkowość.
    • Wysoki poziom kultury osobistej.
    • Orientacja na klienta.
    • Poczucie humoru mile widziane :).

    Gwarantujemy:

    Jasno zarysowaną ścieżkę kariery, rozwój osobisty, dobre wynagrodzenie, miłą atmosferę pracy, indywidualne, kontekstowe szkolenia oraz warsztaty wspierające i wzmacniające kandydata na stanowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.