Ta oferta pracy jest nieaktualna od 690 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun klienta niemieckojęzycznego

  • Swarzędz, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MXL Sp. z o.o.

    MXL Sp. z o.o. to blisko 20 lat doświadczenia, tradycji, niegasnącego zaangażowania i nieustającego rozwoju. Jesteśmy dobrze znaną firmą o zasięgu międzynarodowym, która pomaga klientom, pracownikom, dostawcom i udziałowcom rozwijać ich pełen potencjał, w krótkim okresie i dalekiej przyszłości. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów przy użyciu najnowszych urządzeń z zakresu druku cyfrowego. Tak długa obecność na rynku pozwoliła nam stać się pionierem w zakresie technologii wydruku oraz niekwestionowanym liderem branży poligraficznej – nie tylko na rynku Polskim, lecz również w krajach europejskich.

    W związku z ciągłym rozwojem pragniemy poszerzyć nasz zespół o

    Miejsce pracy: Swarzędz
    Region: wielkopolskie

    Opis stanowiska:

    • obsługa zleceń sklepu internetowego
    • obsługa zleceń powierzonych klientów

    Od osób aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

    • dobrej znajomości języka niemieckiego;
    • znajomości drugiego języka będzie dużym atutem;
    • dobrej znajomości obsługi komputera;
    • świetnej organizacji własnej pracy;
    • wysokiej kultury osobistej;
    • wykształcenia minimum średniego;
    • łatwości nawiązywania kontaktów i komunikatywności.

    Jeśli do tej pory nie zajmowałeś się obsługą klienta, ale lubisz kontakt z ludźmi - zostaw nam swoje CV.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
    • zestaw szkoleń przygotowujących do pracy - doświadczenie w branży poligraficznej nie jest wymagane;
    • pracę w stałym kontakcie z językami obcymi;
    • samodzielne i rozwojowe stanowisko pracy w ramach struktur firmy;
    • przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę;
    • niezbędne narzędzia pracy;
    • możliwość zdobycia dużego doświadczenia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MXL Sp. zo.o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest MXL Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.