Oferta pracy

Opiekun Klienta

Santander Bank Polska

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • doświadczyć w praktyce, co znaczy hasło „bankujesz, jak chcesz”,

  • wspierać klientów w wyborze tego, co dla nich najlepsze,

  • wprowadzić klientów w świat mobilny, aby mogli „bankować, jak chcą”,

  • aktywnie pozyskiwać klientów, w oparciu o cele sprzedażowe,

  • realizować się indywidualne, z silnym zapleczem zespołu.

Nasze wymagania

  • lubisz ludzi, a Twoje grono znajomych nie może żyć bez Ciebie,

  • chętnie pomagasz innym, a oni doceniają Twoje wsparcie,

  • masz doświadczenie w sprzedaży lub chcesz je zdobyć z nami,

  • jesteś entuzjastą nowych technologii i wiesz, jak działają „apki”,

  • we współpracy lubisz konkrety, także konkretne cele.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych

  • udział w ciekawych, strategicznych projektach

  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • bogatą ofertę benefitu samochodowego

  • pożyczki na cele mieszkaniowe

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego

  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”

  • dofinansowanie do „Rajdu Bankowca” - wyjazdu jedynego w swoim rodzaju

  • pracę i możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowym środowisku grupy Santander

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

NA CZYM BĘDZIE POLEGAĆ TWOJA PRACA

Wykonując swoje obowiązki, pomagając innym, wywieramy pozytywny wpływ na otoczenie. Osiągając codzienne sukcesy, stajemy się inspiracją do zmian na lepsze. Jesteśmy bohaterami w swoim miejscu pracy. Osobami zupełnie niezwyczajnymi w tym, co robią.