Przedstawiciel Handlowy

  • Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 29.01.2019
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 28.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pryzmat sp. z o.o. sp.k. zajmująca się najmem i sprzedażą urządzeń drukujących oraz produkcją i dystrybucją tonerów i tuszów do drukarek, poszukuje do punktu sprzedaży w w Ostrowie Wielkopolskim osoby na stanowisko:

    Przedstawiciel handlowy
    Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

    Zadania do realizacji na tym stanowisku:

    • aktywne kontakty telefoniczne i wizytowe z klientami,
    • aktualizacja wpisów w programie sprzedażowym i kartotece klientów,
    • identyfikacja potrzeb biznesowych klientów oraz przygotowywanie rozwiązań z zakresu zarządzania drukiem,
    • ocena potencjału zakupowego klientów,
    • realizacja planów sprzedaży oraz powierzonych zadań,
    • planowanie dalszych działań z klientami,
    • współpraca z zespołem i innymi działami firmy.

    Oczekiwania:

    •     mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
    •     zaangażowanie i nastawienie na osiąganie celów,
    •     determinacja i doskonała organizacja pracy,
    •     wysoka kultura osobista, zdolności komunikacyjne,
    •     znajomość środowiska office (MS Word, MS Excel, MS Outlook),
    •     prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • szkolenia produktowe i sprzedażowe,
    • narzędzia pracy: skoda fabia van (do użytku w godzinach pracy); telefon,
    • samodzielne, wyposażone stanowisko biurowe,
    • praca w młodym i dynamicznie się rozwijającym zespole,
    • możliwość przystąpienia do programu benefit multisport i ubezpieczenia grupowego,
    • pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 - 17:00,
    • umowę na czas nieokreślony.
    Jeżeli ta oferta Cię zainteresowała, wyślij swoje CV za pomocą przycisku:
    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach obecnego procesu rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, „Apply” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firm z Grupy Pryzmat wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp.k. swoich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym oraz potwierdzacie Państwo fakt zapoznania się z „obowiązkiem informacyjnym”, o którym mowa poniżej. Pozostałe dane osobowe, niewymagane w procesie rekrutacji (np. wizerunek) przetwarzane zostają na podstawie Państwa dobrowolnej zgody, wyrażonej faktem wysłania nam swojego zgłoszenia.

    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celach przyszłych procesów rekrutacji.

    Jeżeli chcecie Państwo, abyśmy brali pod uwagę Państwa zgłoszenie rekrutacyjne również podczas przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w dokumentach (CV, list motywacyjny) dodatkowej klauzuli o treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pryzmat sp. z o.o. sp.k. moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez okres 3 miesięcy od daty wysłania zgłoszenia”.

    Mogą Państwo wycofać powyższe zgody w każdym momencie poprzez wysłanie e-mail na adres: [email protected] w tytule wpisując „rekrutacja – wycofanie zgody”. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem.

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych przesłanych w procesie rekrutacji jest spółka pod firmą Pryzmat sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 15.

    Pełna informacja podawana w przypadku zbierania danych od osoby, której dane dotyczą (obowiązek informacyjny) znajduje się TUTAJ.