Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Klienta – Przedstawiciel Handlowy

VTD sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

VTD Sp. z o.o., dystrybutor produktów smarnych, filtrów i środków antykorozyjnych poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko: Opiekun Klienta – Przedstawiciel Handlowy.

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą dynamiczną, kontaktową, pozytywnie nastawioną do życia, nie bojącą się pracy i związanych z nią wyzwań, która „doładuje” nasz team dodatkową dawką dobrej energii, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

VTD sp. z o.o.

Od 1999 roku dostarczamy najwyższej jakości produkty i sprawdzone rozwiązania dla motoryzacji i przemysłu.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem marek Valvoline, Tectyl i Lucas, liderów wśród producentów olejów, chemii technicznej, środków antykorozyjnych i filtrów.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli uważasz, że spełniasz powyższe kryteria, a dodatkowo

• przeraża cię wizja nudnej pracy za biurkiem,

• czujesz w sobie dziwną siłę, rozsadza Cię energia i masz gigantyczną motywację do pracy i rozwoju,

• lubisz pracę z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakty (nawet z tymi, którym się wydaje, że tego nie chcą),

• jesteś osobą zorganizowaną, wykazującą się inicjatywą i samodzielną w działaniu,

• masz pogodne usposobienie, a porażki potrafisz przekuwać w sukces.

To jak najszybciej kliknij w znajdujący się na dole strony przycisk APLIKUJ i prześlij nam swoje CV!

Czym będziesz się zajmować:

  • bieżącą obsługą istniejącej sieci sprzedaży,

  • budowaniem dobrych, długofalowych relacji z klientami firmy,

  • pozyskiwaniem nowych odbiorców wśród warsztatów, sklepów motoryzacyjnych oraz firm transportowych,

  • monitorowaniem działań konkurencji,

  • całą masą innych fajnych rzeczy związanych z pracą w branży motoryzacyjnej.

Co oferujemy:

  • samochód służbowy oraz tablet, który usprawni Ci zarządzanie Twoimi zadaniami i osiąganie najlepszych wyników

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premie, czyli „money, money, money...” - możliwości zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy ;)

  • pracę w gronie pasjonatów motoryzacji, w firmie z ponad 20-letnim stażem na rynku

  • dużą samodzielność działania