Oferta pracy

Opiekun Klienta

DSA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Z nami zaczynali najlepsi i Ty możesz dołączyć do tego grona.

W związku z rozwojem sieci obsługi klientów - poszukujemy kandydatów do pracy w całej Polsce.
ZOSTAŃ OPIEKUNEM KLIENTANumer ref.: Ursynów/Włochy

Zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa Klientów
  • Wypełnienie dokumentacji i udzielanie informacji o produktach
  • Weryfikacja tożsamości i dokumentów Klienta
  • Dbałość o poprawność złożonych dokumentów
  • Przestrzeganie powszechnie obowiązujących przepisów prawa w szczególności regulacji dotyczących ochrony danych osobowych oraz wewnętrznych procedur
  • Obsługa klientów zgodnie z procedurami we wskazanym punkcie stacjonarnym
  • Dotrzymywanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie warunek konieczny
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w dniach:
    • wtorek-sobota w godz. 11-19
    • środa-niedziela w godz.11-19 (w przypadku niedzieli handlowej)
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność, Komunikatywność
  • Nastawienie na realizację celu
  • Doświadczenie nie jest wymagane – tylko zaangażowanie i optymizm
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Co możemy zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
  • Solidne szkolenia wdrażające i rozwijające
  • Narzędzia pracy
  • Zdobycia doświadczenia w branży finansowej
  • Możliwość przystąpienia do Multisport i opieki medycznej, oraz ubezpieczenia
Nie zwlekaj, Wyślij CV

Koniecznie dopisz w CV poniższą klauzulę:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu, załączonych dokumentach rekrutacyjnych, a także podanych przeze mnie we wszystkich materiałach pozyskanych w przyszłości w toku niniejszej rekrutacji przez DSA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Młynarska 48 - dla celów niezbędnych do realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w ramach którego aplikuję.„

Jesteśmy profesjonalistami z ponad 17 letnim doświadczeniem na rynku,
z wieloma sukcesami w outsourcingu i wsparciu sił sprzedaży dla sektora bankowego .
               Nasi Klienci cenią nas za rzetelność, fachowe doradztwo, wysoką jakość usług oraz skuteczność w doborze najbardziej korzystnych rozwiązań.
               Naszym pracownikom dajemy szansę planowania swojej kariery w branży bankowości
i finansów.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy