Opiekun Klienta

MEWA Textil-Service Sp. z o.o.O firmie

MEWA Textil-Service Sp. z o.o.

Generała Władysława Andersa 15

Sosnowiec

Przedsiębiorstwo MEWA jest jednym z wiodących usługodawców tekstyliów w Europie. Jako Firma oferująca pełny serwis dla Klientów jesteśmy w segmencie czyściwa dla wielu przedsiębiorstw numerem jeden. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, których doceniamy jako Pracodawca rodzinnego, wielopokoleniowego przedsiębiorstwa opartego na przyjętym systemie wartości. Ludzie tworzą firmę MEWA.

Zadania:

  • kompleksowa obsługa aktualnych Klientów Firmy,
  • opracowywanie danych w aplikacjach CRM/SAP,
  • współpraca z innymi działami Firmy.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego (poziom dobry w mowie i piśmie),
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość komputera (mile widziana umiejętność obsługi aplikacji SAP),
  • doświadczenie w obsłudze Klienta, najlepiej Biznesowego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, umiejętność zarządzania czasem, inicjatywa i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze
    godzin,
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • przyjazną atmosferę w zespole,
  • uczestnictwo w szkoleniach i bogaty pakiet socjalny.

Jeśli wzbudziliśmy twoje zainteresowanie, prosimy o nadesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy