Logo Pracuj.pl

Opiekun Klienta

SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGOO firmie

  • Tarnobrzeg
    Tarnobrzeg, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • wypracowujesz swoją premię aktywnie sprzedając pożyczki, kredyty, ubezpieczenia
  • dbasz o pozytywne relacje, poznajesz potrzeby klientów
  • pozyskujesz klientów, którzy przychodzą do oddziału, też telefonicznie umawiasz spotkania, prowadzisz lokalne działania marketingowe
  • obsługujesz klientów w zakresie rachunków, depozytów, przelewów

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie średnie
  • możesz się pochwalić dobrymi wynikami w sprzedaży i obsłudze klienta
  • praca z ludźmi sprawia Ci przyjemność
  • jesteś zaangażowany i zmotywowany do realizacji celów

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, stałe godziny pracy
  • system wynagradzania: wynagrodzenie stałe + nagroda za wyniki
  • szkolenia, wsparcie współpracowników i przełożonych
  • pracę w miłej atmosferze

SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA IM. EUGENIUSZA KWIATKOWSKIEGO

www.skokkwiatkowskiego.pl

Opiekun Klienta, Tarnobrzeg