Opiekun klienta w Biurze Sprzedaży Tworzyw Sztucznych

ANWIL S.A.

  • Toruńska 222, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

ANWIL S.A.

Toruńska 222

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w kształtowaniu i realizacji polityki sprzedażowej firmy

  • Współpraca w zakresie wsparcia technicznego

  • Analiza rynku, konkurencji i trendów w branży

  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie pozyskiwania i analizy danych

  • Bieżąca współpraca z handlowcami pracującymi w terenie

  • Wizyty u partnerów handlowych

  • Przygotowywanie cyklicznych oraz ad hoc raportów, prezentacji i analiz wg bieżących potrzeb

  • Koordynacja procesu identyfikacji i estymacji ryzyk w biurze

  • Wsparcie administracyjne związane z obiegiem dokumentacji (umowy, aneksy, regulacje, wnioski, rejestry itp.)

  • Wsparcie procesu reklamacji wyrobów

  • Udział w konferencjach, targach, sympozjach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, ekonomiczne)

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności

  • Znajomość zagadnień z zakresu sprzedaży oraz marketingu operacyjnego

  • Wiedza z zakresu zarządzania projektami

  • Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Power Point i Excel)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję e-mailową)

  • Znajomość języka niemieckiego mile widziana

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Umiejętność redagowania korespondencji pisemnych (również w języku angielskim)

  • Umiejętność czerpania z różnych perspektyw

  • Skuteczność w działaniu

  • Umiejętność przetwarzania złożonych danych biznesowych, pochodzących z różnych źródeł

  • Odpowiedzialność biznesowa

  • Nastawienie na ciągły rozwój

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie

  • Pracę w nowoczesnym i międzynarodowym koncernie

  • Możliwość pracy z ekspertami z różnych dziedzin

  • Wyzwania zawodowe na światowym poziomie

  • Uczestnictwo w dużych, nowatorskich projektach

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • system premiowy

Dodatkowo otrzymasz:

  • Mobilność wewnątrz Grupy ORLEN i możliwości rozwoju w zagranicznych spółkach

  • Mentoring pracowniczy wspierający Twój rozwój zawodowy

  • Programy well-beingowe wspierające dobrostan

  • Program wspierający rodzinę

  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

ANWIL S.A.

ANWIL S.A. należy do Grupy ORLEN, największego koncernu multienergetycznego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy jednym z czołowych europejskich producentów nawozów azotowych i jedynym wytwórcą suspensyjnego polichlorku winylu w Polsce. Eksportujemy swoje produkty do blisko 30 krajów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy