Logo Pracuj.pl

Opiekun Klienta w Departamencie Biura Sprzedaży

Departament Biura SprzedażyO firmie

4 000–10 000
brutto / mies.
  • Leżajsk
    Leżajsk, podkarpackie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów z Klientami biznesowymi lub indywidualnymi poprzez udział w spotkaniach bezpośrednich lub on-line
  • badanie potrzeb Klientów i profesjonalne doradztwo w doborze rozwiązań z szerokiej oferty produktowej
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy, zgodny z naszymi standardami i oparty o nasze wartości
  • realizacja indywidualnie dopasowanych planów sprzedażowych
  • ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub motywacja aby je zdobyć
  • minimum wykształcenie średnie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania relacji
  • wysoki poziom zaangażowania i nastawienie na rozwój
  • motywacja do osiągania celów
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki porównywalne bądź przewyższające w stosunku do stawek proponowanych w branży
  • wsparcie w budowaniu baz Klientów
  • bogaty program pozapłacowy (ubezpieczenie grupowe, szkolenia, kursy, konferencje, wycieczki)
  • zadaniowy czas pracy (sam decydujesz ile godzin dziennie potrzebujesz)
  • bogato wyposażone biura do dyspozycji, możliwość pracy zdalnej i pozytywną atmosferę, aby Twoja praca była miła i przyjemna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • członkostwo w prywatnych klubach
  • możliwość uzyskania uprawnień

Departament Biura Sprzedaży

Od ponad 190 lat Jesteśmy częścią jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce od 25 lat zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo i innowacyjność, tworząc najlepiej dopasowane produkty do ich potrzeb. Stawiamy na długoterminową współpracę z Klientami, chroniąc to, co najcenniejsze na każdym etapie ich życia i rozwoju.

Jesteśmy nagradzani za kulturę organizacyjną, którą budujemy w oparciu o wartości etyczne i ideę work-life balance. Każdego dnia angażujemy się w tworzenie zdrowego i przyjaznego miejsca pracy.

Opiekun Klienta w Departamencie Biura Sprzedaży, Leżajsk