Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun klienta w elektronicznych kanałach sprzedaży

SALUMANUS sp. z o.o. O firmie

  • Walerego Sławka 8a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SALUMANUS sp. z o.o.

Walerego Sławka 8a

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba ta będzie zatrudniona w Krakowie w firmie zajmującej się opracowywaniem i sprzedażą sprzętu oraz rozwiązań teleinformatycznych i telekomunikacyjnych. Do jej obowiązków będzie należeć:

• obsługa handlowa klienta biznesowego (Platforma B2B),

• utrzymywanie i nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami firmy,

• przygotowywanie ofert technicznych i handlowych,

• praca na bazie klientów w CRM i skrupulatne jej dokumentowanie,

• obsługa zapytań telefonicznych i mailowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne,

  • umiejętność zarządzania czasem (wielozadaniowość, planowanie kolejek zadań, systematyczność w powierzonych zadaniach),

  • umiejętność poruszania się w danych technicznych produktów,

  • biegła znajomość obsługi komputera (Windows, Office),

  • umiejętność sprawnego zarządzania pocztą i komunikacji z klientem,

  • wysoka kultura osobista w kontakcie z klientem oraz zdolności komunikacyjne,

  • sumienność w wykonywaniu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność przeszukiwania i wyszukiwania informacji w zasobach Internetu.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie technologicznej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale firmie,

  • Wyjazdy integracyjne,

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, zlecenie lub B2B,

  • Szkolenia oraz wsparcie przy podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Salumanus Sp. z.o.o. polska firma teleinformatyczna z prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się produkcją, sprzedażą i doradztwem w zakresie sprzętu teleinformatycznego i rozwiązań sieciowych.

Przewiń do profilu firmy