Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Klienta w Galerii Handlowej

  • Gdańsk, Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-07-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do nas jako:

    Opiekun Klienta
    w Galerii Handlowej
    Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia
    Nr ref: pracuj/DKH/miasto

    Bank Millennium to rozpoznawalna marka i jedna z najnowocześniejszych instytucji finansowych w Polsce. To także wyjątkowi ludzie, dla których praca to coś więcej niż tylko wykonywanie obowiązków.

    Naszą pasją jest jakość i innowacyjność, budujemy relacje oparte na zaufaniu. Każdego dnia dbamy o to, w czym jesteśmy najlepsi: o satysfakcję klienta.

    Jeśli

    • lubisz współpracę z klientami
    • chcesz im oferować najwyższej jakości produkty
    • uważasz, że Internet i rozwiązania mobilne zostały stworzone z myślą o takich ludziach jak Ty
    • chcesz pracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia
    • marzy Ci się pracodawca, o którym z dumą będziesz opowiadać znajomym
    • chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my zawsze mierzysz wyżej

    a do tego:

    • jesteś uśmiechnięty, otwarty na ludzi i lubisz pomagać innym
    • umiesz słuchać i trafnie odpowiadać na potrzeby klienta
    • masz minimum średnie wykształcenie oraz choćby krótkie doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie w bankowości)
    • jesteś dyspozycyjny, gotowy do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

    nasze placówki są idealnym miejscem pracy dla Ciebie!

    Twoje zadania:

    dopasowanie oferty do potrzeb klientów Banku
    poszukiwanie rozwiązań, które ułatwią codzienne życie naszym klientom
    przeprowadzanie transakcji bezgotówkowych i gotówkowych
    pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji
    dbanie o najwyższą jakość obsługi
    kształtowanie pozytywnego wizerunku naszego Banku

    Oferujemy Ci:

    umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
    dofinansowanie zajęć sportowych i pasji (m.in. kartę Multisport lub bilety do kina)

    premię uzależnioną od wyników
    atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

    wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z klientem i produktami bankowymi w ramach Akademii Mistrzów
    program wspierający rodziców
    „Rodzice na Tak"

    prywatną opiekę medyczną
    konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt"

    spotkania integracyjne

    P.S. Czy wiesz, że w naszym Banku 90% kadry kierowniczej pionu sprzedaży bankowości detalicznej zaczynało karierę przy obsłudze klienta?

    Dołącz do nas!

    www.bankmillennium.pl/kariera/kontakt