Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun klienta – w Zespole Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-04-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dotpay Sp. z o.o. / eCard S.A.

    Renomowana instytucja finansowa działająca w branży rozliczeń transakcji bezgotówkowych (terminale POS i e-commerce) poszukuje osoby na stanowisko:

    OPIEKUN KLIENTA – w Zespole Sprzedaży
    (Terminale płatnicze POS )
    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: woj. mazowieckie, woj. łódzkie, woj. lubelskie

    TWOJE ZADANIA:

    • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych i utrzymaniowych,
    • realizacja procesu sprzedaży, sporządzanie dokumentacji sprzedażowej,
    • instalacja i serwis terminali POS w placówkach handlowych,
    • szkolenie personelu placówek handlowych z zasad akceptacji kart płatniczych i obsługi aplikacji na terminalach

    WYMAGANIA:

    • min. rok doświadczenia w obszarze sprzedaży i obsłudze Klienta (preferowane doświadczenie w branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej),
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne (umiejętność budowania relacji z Klientem ),
    • dobra znajomość obsługi komputera,
    • czynne prawo jazdy kat. B,
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze aplikacji instalowanych na terminalach POS,
    • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
    • szybkie przyswajanie wiedzy,
    • zaangażowanie i entuzjazm,
    • otwartość na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi.

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • samochód służbowy,
    • program wdrożenia i opiekę mentora,
    • pakiet świadczeń pozapłacowych,   - pakiet opieki medycznej, - karta Multisport.