Oferta pracy

Opiekun Klienta

SKLEPY KOMFORT S.A.

  • Malborska 41, Targówek, Warszawa, Mineralna 3, Włochy, Warszawa, Puławska 427, Ursynów, Warszawa, plac Szwedzki 3, Warszawa, Elektronowa 2, Białołęka, Warszawa

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo i kompleksowa obsługa klienta

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Dbałość o dokumentację sprzedażową i posprzedażową

  • Doskonalenie wiedzy produktowej

  • Przyjmowanie dostaw i rozmieszczenie towaru na sali sprzedaży

Podział czasu pracy
70%

obsługa klienta

30%

zadania około sprzedażowe

Nasze wymagania

  • Chęć stania się ekspertem sprzedaży

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu

  • Sprawność w organizowaniu swoich zadań

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Pasja do aranżacji wnętrz

To oferujemy

  • Nowoczesne narzędzia wspierające sprzedaż (system CRM, Klub Komfort)

  • Możliwość awansu na stanowisko Opiekun Klienta Ekspert

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony świąteczne

  • karta sportowa

  • konkursy sprzedażowe

  • udział w eventach

  • wsparcie mentora

  • nagroda za polecenie pracownika

  • premia miesięczna

  • programy szkoleniowe

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami. Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Będąc liderem w sprzedaży pokryć podłogowych poszerzamy asortyment o wyposażenie łazienek, kuchni, drzwi oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Przewiń do profilu firmy