Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Klienta

ITP S.A.

ITP S.A.

Domaniewska 37

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna oraz mailowa kompleksowa obsługa klienta w zakresie całego procesu;

  • przekazywanie rzetelnej wiedzy na temat produktów i usług ITP S.A;

  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań;

  • delegowanie zapytań klientów do odpowiednich dywizji;

  • dbałość o właściwy przepływ informacji pomiędzy klientami, a odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi firmy;

  • wprowadzenie każdego wchodzącego klienta i danych do systemu oraz nadzorowanie dalszego procesu obsługi;

  • poszerzanie wiedzy z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej;

  • aktywny udział w szkoleniach organizowanych przez firmę.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • umiejętności komunikacyjne;

  • zdolność elokwentnego wypowiadania się i wysoka kultura osobista;

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania i kompleksową obsługę klienta;

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • cierpliwość i umiejętność pracy pod presją;

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności

  • Wdrożenie w oparciu o szkolenia, pracę z doświadczonymi specjalistami

  • Niesamowitą atmosferę pracy w energicznym, młodym zespole

  • Udział w tworzeniu nowego działu w firmie, możliwość rozwoju zawodowego

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Dostęp do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego

  • Dofinansowanie do ubezpieczenie medycznego Enel-Med oraz karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

ITP S.A.

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU NAJLEPSZYCH SPECJALISTÓW NEAUVIA

NEAUVIA to marka zajmująca się produkcją najwyższej klasy wypełniaczy, kosmeceutyków, suplementów oraz urządzeń do zabiegów w zakresie Medycyny Estetycznej, Kosmetologii i Chirurgii Plastycznej. Jej misją jest dostarczanie pacjentom, a zarazem swoim klientom, nowoczesnych, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań służących poprawie zdrowia, wyglądu i jakości życia.

Przewiń do profilu firmy