Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Klienta

Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rozliczeń

  • Kontrola jakości i terminowości zleceń

  • Przygotowanie raportów do Klienta

  • Zlecanie spraw

  • Kontaktować się z Klientami Kancelarii

  • Kontrolować terminowość i jakość zlecanych zadań

  • Wspierać wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych

Nasze wymagania

Jeśli jesteś osobą:

- Świetnie zorganizowaną

- Dokładną

- Komunikatywną, lubiącą kontakt z ludźmi

- Wielozadaniową

- Znającą środowisko Pakietu Office - szczególnie Excela – warunek

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Komunikatywności i otwartości

- Dokładności i sumienności

- Kreatywności

- Bardzo dobrej organizacji pracy

- Pokrewne doświadczenie będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pełne szkolenie wdrażające, gwarantujące dobrą aklimatyzację

  • Różne formy zatrudnienia

  • Różnorodność zadań, ciekawą pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Dodatkowe premie

  • Multisport, owoce w pracy, akcje socjalne

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV ze zdjęciem

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Jesteśmy Kancelarią Prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi Klientami. Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

Przewiń do profilu firmy