Opiekun Klienta z językiem niemieckim

FILPLAST SP. Z.O.O. O firmie

  • 3 Maja 33, 48-250 Głogówek, Polska, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Krapkowice

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dobre nie jest wystarczająco dobre, dopóki lepsze jest możliwe – to nasze motto. Stale podnosimy sobie poprzeczkę. Inwestujemy w szkolenia pracowników oraz nowe technologie. Lubimy wyzwania, dlatego lubimy swoją pracę. Sprawdź, czy do nas pasujesz!

Kim jesteśmy?

Od 1990 roku produkujemy okna, drzwi i rolety. Zatrudniamy blisko 400 pracowników. Nasza misja to tworzenie na pokolenia – innowacyjnych produktów, standardów jakości, partnerskich relacji, zgranego zespołu oraz bezpiecznego, przyjaznego otoczenia.

Zadania:

  • budowanie trwałych relacji z klientami na rynkach zagranicznych
  • kontrola nad prawidłowym przebiegiem realizacji zamówienia
  • przygotowywanie ofert w programie kalkulacyjnym
  • opracowywanie zamówień oraz współpraca z działem przygotowania produkcji

Czego oczekujemy?

  • biegłej znajomości języka niemieckiego (minimum C1)
  • wykształcenia wyższego lub średniego i chęć kontynuowania dalszej edukacji
  • wysokiej motywacji do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • swobodnej pracy w środowisku MS Office oraz zamiłowania do nauki nowych programów

Co oferujemy?

  • przeszkolenie stanowiskowe i branżowe - zdobywasz nowe kompetencje
  • finansowanie dalszej edukacji (studia, szkolenia językowe, kursy)
  • możliwość awansu poziomowego i pionowego
  • pracę w ciekawym zespole, który zawsze służy wsparciem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych jest FILPLAST SP. Z.O.O. z siedzibą w Głogówek 48-250, ul. 3 Maja 33. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, w tym celu prosimy o kontakt pod adres [email protected] Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Twoje dane osobowe zawarte w CV będą przetwarzane przez okres 90 dni na potrzeby bieżącej rekrutacji natomiast jeśli wyraziłeś/wyraziłaś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 360 dni

Treść zgody na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w treści ogłoszenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."

Treść zgody na przyszłe rekrutacje:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FILPLAST SP. Z.O.O. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy