Oferta pracy

Opiekun klienta z językiem niemieckim ( praca zdalna)

Grafton Recruitment

5 5006 500 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmie zajmującej się outsourcingiem procesów biznesowych i usługami, poszukuje osób na stanowisko

  • Opiekun klienta z językiem niemieckim ( praca zdalna)

  • Lokalizacja: Opole, praca jest zdalna, ale niezdbędne jest odbycie szkolenia stacjonarnie w Opolu

  • Zakres obowiązków:

  • Odpowiadanie na zapytania klientów niemieckojęzycznych jedej z sieci komórkowej poprzez kanały takie jak: telefon / mail / czat

  • Prace administracyjne: weryfikowanie informacji w bazie danych, uzupełnianie systemu, tworzenie raportów

  • Wsparcie innych działów i delegowanie zadań

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego (min. B2)

  • Podstawowa znajomość angielskiego (A2/B1)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Doświadczenie nie jest wymagane, lecz mile widziane

  • Dyspozycyjność do odbycia szkolenia stacjonanego w Opolu (ok 2 miesiące)

  • Benefity

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Przewiń do profilu firmy