Oferta pracy

Opiekun klienta z językiem włoskim (zdalnie)

SALES HRO firmie

5 9006 000 brutto / mies.
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego klienta – znanej polskiej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • kompleksowa obsługa klienta : realizacja zamówień, ofert, doradztwo techniczne, produktowe, handlowe, dbanie o terminowość ustaleń z klientem
  • bezpośrednia współpraca z oddziałem firmy we Włoszech
  • współpraca z innymi działami w firmie

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • znajomość języka włoskiego : poziom B2/C1
  • wykształcenie techniczne lub doświadczenie w firmie technicznej / zmysł techniczny, szczególnie istotne do tłumaczenia klientom poruszanych tematów
  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • sumienność i odpowiedzialność

OFERUJEMY

  • praca całkowicie zdalna : pierwszy tydzień to wdrożenie w Krakowie na koszt firmy, potem : zdalnie
  • umowa o pracę z wynagrodzeniem 6 000 PLN brutto
  • pakiet benefitów : opieka medyczna, karta sportowa
  • sporo ciekawych wyzwań
  • standardowe godziny pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne