Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Klientów - Business Development Manager

KPI MARKETING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami firmy, nadzór nad ich projektami oraz ich koordynacja.

  • Nawiązywanie współpracy z nowymi klientami oraz partnerami biznesowymi.

  • Dbanie o właściwe zrozumienie potrzeb Klienta oraz nadzór nad terminową realizacją zadań dla Klienta (współpraca z zewnętrznymi zespołami przy ich realizacji).

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacja warunków współpracy.

  • Praca z CRM.

Nasze wymagania

  • Nastawienie na realizację założonych celów,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera,

  • Talent do nawiązywania i budowania relacji z klientem oraz współpracownikami,

  • Zaangażowanie, samodzielność i doskonałą organizację pracy,

Mile widziane

  • Doświadczenie we współpracy z klientami w branży marketingowej,

  • Znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe - uzależnione tylko od posiadanych umiejętności i zaangażowania,

  • Premie projektowe i świąteczne.

  • Elastyczne podejście do współpracy i obowiązków,

  • Bez stresu do sukcesu - motto organizacji projektowej jakie stosujemy w KPI,

  • Miłą i luźną atmosferę w pracy,

  • Wyjazdy integracyjne, wsparcie Twoich pasji,

  • Szkolenia i konferencje.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Od 10 lat zajmujemy się działaniami związanymi z marketingiem internetowym. Pozycjonujemy strony w wyszukiwarkach, organizujemy kampanie AdWords, budujemy pozytywny wizerunek marki w social mediach, specjalizujemy się w Content Marketingu.

Budujemy rozpoznawalności i sprzedaż naszych Klientów w Internecie.

Przewiń do profilu firmy