Oferta pracy

Opiekun Kluczowego Klienta (KAM)

Softinet Sp. z o.o.O firmie

Softinet Sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 142b

Warszawa

Softinet jest dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze nowoczesnych technologii z zakresu bezpieczeństwa sieci i danych, optymalizacji działania infrastruktury IT, konsolidacji i wirtualizacji zasobów oraz systemów tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami i dostawcami rozwiązani teleinformatycznych.

Softinet to zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla naszych Partnerów Biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy,
aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży specjalistycznych rozwiązań IT dla instytucji i przedsiębiorstw poprzez pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Dbanie o wizerunek firmy.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Cykliczne prognozowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.
  • Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji przetargowych oraz koordynacja ich realizacji.
  • Prowadzenie prezentacji rozwiązań dla Klientów.
  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach.
  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów sprzedaży rozwiązań IT.
  • Udział w realizacji projektów marketingowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub informatyczne).
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B - mile widziane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań ICT na rynku komercyjnym oraz sprzedaży szkoleń.
  • Zainteresowanie rynkiem IT i nowymi technologiami.
  • Entuzjazm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.
  • Praca z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz podnoszenie kompetencji z zakresu rozwiązań ICT.
  • Szeroki zakres realizowanych projektów.
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt).
  • Darmowe lekcje języka angielskiego w firmie.
  • Pracę w dynamicznym i zintegrowanym zespole.
  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon).
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Softinet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, al. Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa („Softinet”) moich danych osobowych zawartych w przesyłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Softinet. Zgodę można wycofać w każdym czasie, kontaktując się z Administratorem na adres e-mail [email protected] Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Softinet sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Softinet”).

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Przesłanie do Softinet danych osobowych w zakresie szerszym niż określony w art. 22(1) Kodeksu pracy stanowi zgodę na ich przetwarzanie przez Softinet w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji oraz o przysługujących Pani/Panu prawach można znaleźć na stronie https://www.softinet.com.pl/assets/docs/softinet_rodo.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy