Oferta pracy

Opiekun Kluczowego Klienta (KAM)

Softinet Sp. z o.o.O firmie

Softinet Sp. z o.o.

aleje Jerozolimskie 142b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży specjalistycznych rozwiązań IT dla instytucji i przedsiębiorstw poprzez pozyskiwanie i budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Dbanie o wizerunek firmy.

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.

  • Cykliczne prognozowanie i raportowanie wyników sprzedażowych.

  • Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert handlowych i dokumentacji przetargowych oraz koordynacja ich realizacji.

  • Prowadzenie prezentacji rozwiązań dla Klientów.

  • Stałe podnoszenie poziomu wiedzy na temat oferowanych rozwiązań poprzez udział w szkoleniach.

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów sprzedaży rozwiązań IT.

  • Udział w realizacji projektów marketingowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne lub informatyczne).

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań ICT na rynku komercyjnym oraz sprzedaży szkoleń.

  • Zainteresowanie rynkiem IT i nowymi technologiami.

  • Entuzjazm, zaangażowanie i wysoka kultura osobista.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja pracy.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży B2B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników.

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

  • Praca z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz podnoszenie kompetencji z zakresu rozwiązań ICT.

  • Szeroki zakres realizowanych projektów.

  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt).

  • Darmowe lekcje języka angielskiego w firmie.

  • Pracę w dynamicznym i zintegrowanym zespole.

  • Podstawowe narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu, położonym blisko centrum Warszawy, w dobrze skomunikowanej lokalizacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Softinet jest dynamicznie rozwijającą się firmą w obszarze nowoczesnych technologii z zakresu bezpieczeństwa sieci i danych, optymalizacji działania infrastruktury IT, konsolidacji i wirtualizacji zasobów oraz systemów tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji danych. Oferujemy kompleksowe usługi wdrożeniowe oraz konfiguracyjne, dedykowane wsparcie techniczne, audyty konfiguracji, konsultacje oraz możliwość skorzystania z centrum szkoleniowego.

Współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami i dostawcami rozwiązani teleinformatycznych.

Softinet to zespół specjalistów-praktyków, który kieruje się wspólnymi wartościami, dzielący się wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie są kluczem do współpracy na poziomie partnerskim, a wszystkie wykonywane przez nas usługi mają nieść mierzalną wartość dla naszych Partnerów Biznesowych.

Przewiń do profilu firmy