Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Kluczowych Klientów

MOSTVA Sp. z o.o.O firmie

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług technicznych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami: pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi

  • zapewnienie komunikacji z klientem w ramach świadczonych usług montaży akcesoriów

  • uczestniczenie w ofertowaniu i przygotowaniu kosztorysów w ramach projektów specjalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, pożądane wyższe

  • 3-letnie doświadczenie w sprzedaży, mile widziane w branży automotive

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjne

  • kreatywność i zaangażowanie w pracę zespołową

  • orientacja na wyniki i dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność – regularne wyjazdy służbowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system wynagradzania miesięczny oraz premie uzależnione od wyników pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, konwersacje językowe w godzinach pracy

  • możliwość wynajmu nowego samochodu w programie pracowniczym

  • opieka medyczna Medicover

  • ubezpieczenie na życie

  • wypłaty z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

  • świadczenie pieniężne z okazji narodzin dziecka

  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników