Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Kluczowych Klientów

CLOCKWISE sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż rozwiązań i usług z oferty firmy

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami dbając o ich zadowolenie i satysfakcję

  • przygotowywanie ofert dla klientów

  • prezentowanie prezentacji produktowych z oferty firmy

  • kontrolowanie przebiegu procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • wytrwałość i konsekwencja w swoim działaniu

  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu swojej pracy

  • aktywne podejście do wykonywanych zadań

  • doświadczenie w sprzedaży

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • prawo jazdy

  • łatwość w nawiązywaniu relacji i umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • znajomość rynku IT

To oferujemy

  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy: praca w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz świetnym zespole

  • możliwość rozwoju oraz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • udział w realizacji ciekawych projektów

  • atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym

  • możliwość pracy B2B

CLOCKWISE sp. z o.o. Sp.K.

Łączymy świat biznesu z potęgą technologii. Dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa i komunikacji IP wraz z kompleksowym wsparciem. Oferujemy skuteczne narzędzia do ochrony informacji na wielu poziomach i zapewniamy budowę bezpiecznych, wydajnych sieci komputerowych.

Przewiń do profilu firmy