Logo Pracuj.pl

Opiekun Kluczowych Klientów

CLOCKWISE sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż rozwiązań i usług z oferty firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami dbając o ich zadowolenie i satysfakcję
  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • prezentowanie prezentacji produktowych z oferty firmy
  • kontrolowanie przebiegu procesu sprzedaży

Nasze wymagania

  • wytrwałość i konsekwencja w swoim działaniu
  • zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu swojej pracy
  • aktywne podejście do wykonywanych zadań
  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy
  • łatwość w nawiązywaniu relacji i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w działaniu

Mile widziane

  • znajomość rynku IT

To oferujemy

  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy: praca w dynamicznie rozwijającej się firmie oraz świetnym zespole
  • możliwość rozwoju oraz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • atrakcyjne wynagrodzenie z jasnym systemem premiowym
  • możliwość pracy B2B

CLOCKWISE sp. z o.o. Sp.K.

Łączymy świat biznesu z potęgą technologii. Dostarczamy najlepsze rozwiązania z zakresu systemów bezpieczeństwa i komunikacji IP wraz z kompleksowym wsparciem. Oferujemy skuteczne narzędzia do ochrony informacji na wielu poziomach i zapewniamy budowę bezpiecznych, wydajnych sieci komputerowych.

Opiekun Kluczowych Klientów, Warszawa