Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun - Likwidator Szkód Komunikacyjnych

BROLER BOSCH SERVICEO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

BROLER BOSCH SERVICE

- firma  działająca na rynku warszawskim od 25 lat , marka Mercedes-Benz pozostaje nam niezwykle bliska, lecz obsługujemy samochody wielu innych  marek: Volkswagen, Smart, G, Audi, Seat, Skoda, oraz BMW, Porsche, Jeep, Volvo, Chrysler i inne...

Nasze hasło przewodnie „Broler Serwis Samochody z pasją” w pełni oddaje charakter naszej pracy i oddania Klientom kochającym samochody.

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów i przeprowadzanie procesu likwidacji szkód
  • Współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • Wykonywanie kosztorysów w programie Audatex
  • Wykonywanie oględzin uszkodzonych pojazdów
  • Weryfikacja i kompletowanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody
  • Współpraca z działami serwisu i księgowości firmy
  • Monitorowanie rozliczeń szkód

Wymagania

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętności kosztorysowania napraw blacharsko – lakierniczych
  • Znajomość procedur związanych z obsługą szkód komunikacyjnych
  • Znajomości obsługi programów Audatex
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, oraz motywujący system premiowy
  • Pełną wyzwań pracę o dużym zakresie samodzielności i odpowiedzialności
  • Przyjazną atmosferę
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Ogłoszenie archiwalne