Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Opiekun lokacji

Flexcraft O firmie

  • Holandia

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Holandii?
Interesuje Cię praca w nienormowanych godzinach?
Jesteś cierpliwy i cenisz sobie dobre relacje z ludźmi?
Świetnie w takim bądź razie to oferta, której poszukiwałeś!
Sprawdź naszą ofertę pracy dla koordynatora/opiekuna lokacji mieszkaniowej!

Opis stanowiska:

Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi pracownikami oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji przy współpracy z pracownikami naszych biur.
Dodatkowo praca polega na nadzorze nad stanem technicznym lokacji mieszkaniowej, szeroko pojętym bezpieczeństwie oraz funkcjonalnością tych terenów.
Czasami mogą zdarzyć się czynności związane z pomocą przy przeprowadzkach oraz kwaterunek i transport pracowników.

Wymagania:

Szukamy osób komunikatywnych, odpowiedzialnych, ceniących sobie pracę z ludźmi, które są pomocne i potrafią rozwiązywać problemy oraz wykazują samodzielność, inicjatywę do działania i chęć do dłuższej współpracy

Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kategorii B- w związku z tym, iż będziesz odpowiedzialny za ewentualne przeprowadzki z bądź do lokacji za którą będziesz odpowiedzialny

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie w EUR
  • dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem
  • bezpłatne zakwaterowanie (na lokacji za którą będziesz odpowiedzialny)
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • pomoc w organizacji wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).

Rekrutujemy pracowników na terenie całej Polski.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń klikając w przycisk aplikowania

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Prosimy, aby przesłane dokumenty zawierały adnotację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.”

Ogłoszenie archiwalne