Oferta pracy

Opiekun Marek - Key Account Manager

Beauty InO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jeżeli uważasz, że sprzedaż to Twój żywioł, potrafisz samodzielnie organizować pracę i ustalać priorytety, jesteś osobą głęboko zaangażowaną w wykonywaną pracę, lubisz kontakt z ludźmi, potrzebujesz pracy, w której uwolnisz swoją kreatywność i pozytywną energię, to dołącz do nas! W związku z rozwojem sieci sprzedaży w Polsce poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

na region: woj. mazowieckie
Numer ref.: symb. ref. OM/mazowieckie

Kim jesteśmy ?

Firma Beauty In to wyłączny dystrybutor selektywnych marek kosmetyki profesjonalnej takich jak Depileve, Ericson Laboratoire, Bioline Jato, Apilus. Nasi klienci to głównie salony kosmetyczne, spa, hotele oraz gabinety medycyny estetycznej.

Kogo szukamy?

Profil naszego preferowanego kandydata to:

  • min. 2 letnie doświadczenie sprzedażowe poparte sukcesami
  • min. średnie wykształcenie
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych delegacji służbowych
  • mobilność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy w terenie
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • mile widziane (ale niekonieczne) doświadczenie w branży kosmetycznej

Kluczowe zadania:

  • aktywna sprzedaż profesjonalnych produktów kosmetycznych na powierzonym terenie
  • rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych
  • bliska współpraca z centralą firmy w Łodzi
  • udział w targach branżowych

Co oferujemy?

  • pracę pełną ciekawych wyzwań w stabilnej firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stała pensja + system premiowy)
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • odpowiednie narzędzia pracy (m.in. samochód, karta paliwowa, I-pad, telefon)
  • szkolenie wprowadzające i cykliczne szkolenia produktowe oraz handlowe

Aby aplikować na stanowisko prześlij swoje CV klikając na przycisk APLIKUJ.

"Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz.926 ze zm.) niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę dla Beauty In Sp. z o.o. oraz spółek powiązanych na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacji do pracy z udziałem mojej osoby, sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny do realizacji wyżej wymienionych celów. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych ich poprawiania i usunięcia.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Beauty In Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Pomorskiej 41, tel. (+48) 42 639 98 99, e-mail: [email protected]

Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy