Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Opiekun Marki - Brand Manager

OLIEEN SP. Z O.O.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Wyłączny dystrybutor w Polsce biżuterii modowej renomowanej marki MelanO.

Nasze produkty dedykowane dla eleganckich, kreatywnych i nowoczesnych kobiet. Unikatowość i wyjątkowość marki MelanO polega na możliwości komponowania własnej biżuterii poprzez dowolne łączenie i wymianę jej elementów, dzięki czemu można tworzyć nieograniczoną liczbę zjawiskowych zestawów biżuterii.

MelanO to międzynarodowa marka dostępna w ponad 1.650 salonach na całym świecie między innymi w: Australii, Austrii, Belgii, Chorwacji, Francji, Grecji, Holandii, Hiszpanii, Niemczech, Polsce, Portugalii, Szwajcarii, UK & Irlandii.

Opis stanowiska:

  • Opieka nad marką w partnerskich salonach jubilerskich
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki
  • Prezentacja produktów - kolekcji, VM
  • Rozwój istniejącej struktury sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zwiększenie świadomości marki wsród klientów
  • Raportowanie o realizowanej sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy - kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz wysoka prowizja uzależniona od efektów pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Dużą samodzielność planowania i organizowania zadań
  • Współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach,
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę z interesująca grupą wysokojakościowych  produktów

Ogłoszenie archiwalne