Opiekun Marki Kosmetycznej - Przedstawiciel Handlowy

  • Białystok, Łomża, Suwałki, podlaskie
  • Specjalista
  • 2017-12-25
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 2018-01-24)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dystrybutor na teren Polski światowych marek kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji włosów, który jest partnerem biznesowym wielu uznanych salonów fryzjerskich. W związku z rozwojem swoich struktur oraz wdrożeniem na poszczególne rejony autoryzowanej marki NASHI poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok, Łomża, Suwałki

Opis stanowiska:

  • Opieka nad marką na podległym terenie
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki
  • Prezentacja produktów
  • Rozwój istniejącej struktury sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zwiększanie świadomości marki wśród Klientów
  • Raportowanie o realizowanej sprzedaży
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy - kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz wysoka prowizja uzależniona od efektów pracy
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, tablet)
  • Dużą samodzielność planowania i organizowania zadań
  • Szerokie możliwość rozwoju
  • Współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach
  • Pracę z interesującą grupą wysoko jakościowych produktów

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.