Ta oferta pracy jest nieaktualna od 90 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Opiekun Marki Kosmetycznej - Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, Kalisz, Piła, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 25.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dystrybutor na teren Polski światowych marek kosmetyków profesjonalnych do pielęgnacji włosów, który jest partnerem biznesowym wielu uznanych salonów fryzjerskich. W związku z rozwojem swoich struktur oraz wdrożeniem na poszczególne rejony autoryzowanej marki NASHI poszukuje osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz, Piła, Poznań

    Opis stanowiska:

    • Opieka nad marką na podległym terenie
    • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki
    • Prezentacja produktów
    • Rozwój istniejącej struktury sprzedaży
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Zwiększanie świadomości marki wśród Klientów
    • Raportowanie o realizowanej sprzedaży
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagania:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B
    • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
    • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
    • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
    • Dyspozycyjność
    • Czynne prawo jazdy - kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie stałe oraz wysoka prowizja uzależniona od efektów pracy
    • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, tablet)
    • Dużą samodzielność planowania i organizowania zadań
    • Szerokie możliwość rozwoju
    • Współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach
    • Pracę z interesującą grupą wysoko jakościowych produktów

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.